Bir Ailenin Hayatına da Sen Dokun dedi, tam 170 ihtiyaç sahibi aileye gıda yardımı desteğinde bulundu.

Bir Ailenin Hayatına da Sen Dokun  dedi,  tam 170 ihtiyaç sahibi aileye gıda yardımı desteğinde bulundu.
Eklenme : 19.05.2020 13:40:00
Görüntülenme: 1692

Bir Ailenin Hayatına da Sen Dokun" dedi,  tam 170 ihtiyaç sahibi aileye gıda yardımı desteğinde bulundu.

Muğla'nın Bodrum ilçesinde ihtiyaç sahiplerine yaptığı karşılıksız yardımlarla tanınan  Türkiye Sakatlar Derneği Bodrum Şube Başkanı Esma Ezenel; Coronavirüs Salgını nedeniyle artan mağduriyetler ve yaşanan ekonomik sıkıntılardan dolayı başlattığı "Bir Ailenin Hayatına da Sen Dokun" adlı yardım kampanyasıyla şu ana dek, 170 aileye gıda yardımı ve desteğinde bulundu.
Kampanyayı Turgutreis Mahallesinde Muğla Büyükşehir Belediyesi desteği ile edindiği dernek ofisinden yürüten Bodrum'un Hayıranası Esma Ezenel;  kampanyaya destek veren yardımsever vatandaşlara teşekkür etti.

Kampanya ile bugüne kadar 170 aileye gıda kartı ve gıda kolisi dağıtıldığını kaydeden Ezsenel, "İmza karşılığı yapılan yardımlardan ihtiyaç sahibi herkes yararlanabiliyor. Coronavirüs salgın süreci henüz bitmedi ne yazık ki. Kampanyamızı da devam ettiriyoruz. Ben yıllardır herkese karşılıksız yardımları ulaştırmaya çalışıyorum, araştırıyorum gerçekten mağdur kişiler ile paylaşım yapmaya çalışıyorum. Gelen tepkiler çok güzel, ülkem insanları gerçekten çok yardımsever.  Şu an işini kaybetmiş, dükkanı kapanmış, evine ekmek bile alamayan ve bunu paylaşmaktan çekinen çok fazla insanımız var. Kimsenin ismini açıklamadan yardımlarımıza devam edeceğiz, biz çok güçlü bir milletiz. Hepimiz bu süreci sağlıklı sıhhatli atlatacağız" dedi.   

 

 

 

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft