Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

Başsavcı Gökhan Şahin adliye sarayının yapılması için var gücüyle çalıştı

Eklenme : 19.04.2021 00:00:00
Görüntülenme: 383

Sevgili okurlarım, bundan 2,5 yıl önce Yatağan Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Gökhan Şahin, göreve başlar başlamaz sempatik hareketleri ile ilçe genelinde sevilen ve sayılan bir sima haline geldi. Başsavcı Gökhan Şahin, Yatağan'da göreve başladığında bir adliye sarayının olmadığını gördü ve bu süre içinde ilçenin üst düzey bürokratları ile olsun, siyasilerle olsun bir araya gelip ilçeye bir adliye sarayı yaptırma uğraşına girdi. 2.5 yıllık mücadelenin meyvesini de almış oldu. Başsavcı Şahin, Haziran veya Temmuz aylarında temeli atılacak olan adliye sarayının işlemleri ile uğraşmaya başladı.

Temeli önümüzdeki aylarda atılacak olan adliye sarayının Yatağan'a gelmesinin nedenlerinden biri mücadeleci ve iş bitirici isim olan Başsavcı Gökhan Şahin Bey olmuş oldu. Tabi bunun yanında ilçe protokolü ve siyasilerinde büyük katkılarının olduğu da unutmamak gerekir.

Sevgili okurlarım, Yatağan Başsavcısı Gökhan Şahin, bugünlerde çok mutlu olduğunu dile getiriyormuş. Nedeni de kısa bir sürede adliye sarayının temelinin atılacak olmasıymış. Başsavcı Şahin, bundan 6-7 ay önce geçirdiği trafik kazası sonrası kolunun kırılmasına rağmen hem adliyede ki görevini yerine getirmiş, hem de adliye sarayının projelerine uğraş vermiş.

Sevgili okurlarım, Yatağan Cumhuriyet Başsavcısı sporsever bir yapıya sahip. Her sabah kalkıp antrenman yapıp görevinin başına geliyormuş. Şunu da unutmayalım mutlu bir aile evliliği varmış. Hele küçük çocuğunun bir dadı tutup iyi bir evlat olması için elinden geleni yapıyormuş.

Sevgili okurlarım, sayın başsavcı başta adliye personeli olmak üzere jandarma, polis teşkilatı, daire amirleri ve vatandaşlarla da iyi bir diyalog içinde olmayı bilmiş. Böylede olduğu için sayın Başsavcı Gökhan Şahin, ilçe genelinde her kesim tarafından sevginin yanında saygıyla karşılanıyormuş.

 

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft