Basın İlan Kurumu (BİK) Muğla İl Müdürlüğü görevine atanan Muharrem Mermertaş, Hamle Medya Grubuna ziyaret etti.

Basın İlan Kurumu (BİK) Muğla İl Müdürlüğü görevine atanan Muharrem Mermertaş, Hamle Medya Grubuna ziyaret etti.
Eklenme : 8.06.2020 11:27:00
Görüntülenme: 6119

Basın İlan Kurumu (BİK) Trabzon İl Müdürlüğü görevini yürütürken, BİK Muğla İl  Müdürü olarak atanan Mermertaş, ziyaretinde Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu, Hamle Medya Yönetim Kurulu üyesi ve aynı zamanda  Hamle Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hafize Nizamoğlu Acar  ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu. 

Ziyarette konuşan BİK Müdürü Mermertaş, "Dünyanın ve ülkemizin de yaşadığı Covid 19 salgını sebebiyle gecikmelide olsa bugün Muğla'mızın önemli kurumlarından olan Hamle Medya Grubu'nu ziyaret etmek istedim. Bundan sonra uyumlu bir şekilde çalışacağımızı ümit ediyorum" dedi. Mermertaş, konuşmasında Basın İlan Kurumu'nun Covid 19 salgınında Türk basınına verdiği destek ve sunduğu imkanlardan da bahsetti.

Hamle Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu ise, "Basın ilan Kurumu medya için önemli bir kurum. Birlikte daha uyumlu, başarılı bir çalışma içerisinde olacağımıza inanıyorum. Görevinizde başarılar diliyoruz, nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim" dedi.

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft