Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

Akyaka'nın Mervehan Otel ve Restoranı ilgi görüyor

Eklenme : 23.08.2021 00:00:00
Görüntülenme: 551

Sevgili okurlarım, yurdun dört bir yanından yerli ve yabancı turistlerin uğrak yeri olan Mervehan Otel ve Restoran yine vatandaşlar tarafından dolup taşmakta. Şenol Özmen ve Nilgün hanımın müşterilere karşı göstermiş ilgi sonrası her yıl olduğu gibi bu yılda çok sayıda vatandaş tarafından tercih edilen otel ve restoran haline geldi:

Sevgili okurlarım, Şenol- Nilgün Özmen çiftinin uzun yıllardan bu yana başarılı bir şekilde sürdürdükleri bu işyerinin tercih ediliş nedeni ise temiz servis ve güzel hizmet. Hele otel ve restoranın içinde güzel bir yüzme havuzu olması ayrı bir güzellik.

Sevgili okurlarım, Akyaka'da bulunan Mervehan Otel ve Restoranın patron ve patroniçeleri gibi çalışan personeli de güler yüzlü olup müşterilerine karşı göstermiş oldukları ilgi de bambaşka. Otelin temiz olmasının haricinde restoran bölümünde de değişik türde meze ve balık çeşitlerinin olması yerli ve yabancı turistlerin Mervehan Otel ve Restoranı tercih etmesini sağlıyor.

Sevgili okurlarım, işyeri sahipleri olan Şenol ve Nilgün Özmen çifti uzun yıllardan bu yana işyerini başarıyla yürütmüş bir isim. Ve öylede olduğu için yerli ve yabancı turistin tercihleri arasında yer almışlar. Bizde Mervehan Otel ve Restoranı turizme kazandıran Özmen çiftini tebrik ediyor ve başarılar diliyorum sevgili okurlarım. 

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft