Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

Ak Parti Yatağan İlçe teşkilatı başarılı çalışmalarına devam ediyor

Eklenme : 4.11.2021 00:00:00
Görüntülenme: 526

Sevgili okurlarım, Muğla il genelinde ilçeler arasında Ak Parti teşkilatlarında en fazla çalışanlar arasında Ak Parti Yatağan İlçe teşkilatı geliyor. Ak Parti Yatağan İlçe Başkanı işadamı Ali Tekin başkanlığında, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve yönetim kurulu üyeleri haricinde Ak Parti Yatağan İlçe Büro Sekreteri Gökhan Arslan, Medyadan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Serkan Öngörü'nün özverili bir şekilde parti adına çalışmaları dikkatle izlenmekte.

Sevgili okurlarım, Ak Parti Yatağan İlçe Başkanı iş adamı Ali Tekin, kendisi Ak Parti'nin ilçe başkanı olmasına rağmen bağımsız bir şekilde her kesimin işini yapmaya çalışan bir ilçe başkanı. Öylede olduğu için sayın Tekin, Yatağan'da herkesin sevgisini kazanmış bir değerdir.

Sevgili okurlarım, Ak Parti Yatağan İlçe Tanıtım ve Medyadan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Serkan Öngörü'n basın mensupları ile iç içe çalışması partinin reklamını yaptırması, partililer tarafından takdirle karşılanmakta. Ak Parti Yatağan Büro sekreteri Gökhan Arslan ise parti binasına gelen, telefonla arayan vatandaşlara ilginin en büyüğünü göstermesi nazik bir dille cevap vermesi partililer tarafından da takdirle karşılanmakta.

Sevgili okurlarım, Ak Parti Yatağan Kadın Kolları başkan ve yönetimi, Ak Parti Yatağan Gençlik Kolları başkan ve yöneticilerin özveri ile çalıştıkları vatandaşlar tarafından dile getirilmekte. Böyle olmasa 50 yıllık CHP'nin kalesi olan Yatağan Ak Partili belediyemi olur. Biz ne söyleyelim çalışan takdir ediliyor, kazananda o parti oluyor sevgili okurlarım.

 

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft