Ak Parti Muğla İl Başkanlığı kongresi 1 Şubat'ta

Ak Parti Muğla İl Başkanlığı kongresi 1 Şubat'ta
Eklenme : 18.01.2021 15:26:00
Görüntülenme: 2690


Pandemi nedeni ile bir süreden bu yana yapılamayan Ak Parti Muğla İl Başkanlığı kongresi 1 Şubat Pazartesi günü gerçekleşecek. Ak Parti Genel Merkezi, 1 Şubat tarihinde gerçekleşecek kongrede mevcut başkan Kadem Mete'yi yeniden aday gösterdi.

Kadir Tamer

Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Hamle Medya Grubunu ziyaret etti. Ziyarette Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu ile bir araya gelen Kadem Mete, Ak Parti Muğla İl Başkanlığı kongresinin 1 Şubat Pazartesi günü gerçekleşeceğini söyledi.

Ak Parti Genel Merkezi tarafından kongrede yeniden aday gösterildiğini kaydeden Kadem Mete, "Bugün Muğlamızın baş tacı gazetelerinden Hamle Gazetesindeyiz. Hayati bey ve gazeteci arkadaşlarımız ile bir araya geldik. İl Başkanlığı kongre takvimimiz belirlendi. Geçen Cuma günü dilekçe vererek takvimimizi belirledik. Kongremiz 1 Şubat tarihinde gerçekleşecek. Genel Merkezimiz mevcut aday olan şahsımla kongrede devam etme kararı aldı. İnşallah bizde yönetim kurulumuzda bazı değişiklikler yaparak, kendi iradeleri ile çalışmak istemeyen, yoruldum diyen beni bu dönem affet diyen arkadaşlarımızın yerine yeni ve heyecanı yüksek arkadaşları alarak yeni bir kongre ile Muğlamızı 2023 hedeflerine hizmet etmeye devam edeceğiz" dedi.

Muğla'ya hizmet etmek istediğini kaydeden Mete, "Muğla'da doyan, Muğla'da uzun yıllardır yaşayan bir kardeşiniz olarak Muğla'ya hizmet etmeyi çok istiyorum. Çünkü bu topraklarda bizim doğduğumuz toprakların bir borcu var. Ben bunu her zaman söylüyorum. Bir Muğlalı olan Zihni Derin beyefendinin Rize'ye yapmış olduğu olağanüstü, dünya var olduğu sürece devam edecek bir hizmetin karşılığında Rize'de doğmuş bir kardeşiniz olarak ben Muğla'ya hizmet etmek istiyorum. Borcumuzu yerine getirmeye çalışıyorum. Her şey Muğla için. Kongremiz ülkemize ve Muğlamıza hayırlı olsun" diye konuştu.

Kadem Mete'nin ziyaretinden dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu kaydeden Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu, "Bir süredir Muğla il kongresinin ne zaman yapılacağı, Genel Merkezin kimi desteklediği veya önerdiği isim kim diye sorular soruluyordu. Şimdi bu sorular belirlenmiş durumda. 1 Şubat'ta yapılacak kongrede Kadem beyi sayın Cumhurbaşkanımız tekrar devam et diyerek onurlandırdı. Kongremiz Muğlamıza ve ülkemize hayırlı olsun" dedi.

 

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft