Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

Ak Parti Milas İlçe Başkanı Emin Çelik'in başarılı çalışmaları

Eklenme : 27.09.2021 00:00:00
Görüntülenme: 456

Sevgili okurlarım, Ak Parti Milas İlçe Başkanı Emin Çelik, uzun yıllardan bu yana Ak Parti çatısı altında bulunan saygın bir isimdir. Sayın Çelik, Ak Parti Başkanlığı yapmış olduğu günden bugüne dek partisi adına birçok çalışmalar içinde bulunup köy köy dolaşıp seçmenlerle bir arada olmaya çalışan bir ilçe başkanıdır. Milas'ın sevilen ve sayılan Ak Parti İlçe Başkanı Emin Çelik, güçlü bir yönetim kurulu, güçlü bir Gençlik Kolları Başkanlığı, güçlü bir Kadın Kolları başkanları ve yöneticileri ile birlikte ilçede başarılı çalışmalar yaptığı seçmenler tarafından dile getiriliyor.

Sevgili okurlarım, Milas Ak Parti İlçe Başkanı Emin Çelik, aynı zamanda Mali Müşavirlik görevini de başarıyla yerine getirmekte. Düzgün çalıştığı için çok sayıda mükellefinin olduğu söyleniyor. Milas halkı tarafından sevilen ve sayılan bir isim olan Ak Parti İlçe Başkanı Emin Çelik'in hedefi yapılacak olan yerel seçimlerde belediye başkanlığını partisine kazandırmak, yine yapılacak olan genel seçimlerde de milletvekilliği için oyların artmasını sağlayacak olmasıymış.

Sevgili okurlarım, sayın Çelik Milas'ta uzun zamandan bu yana partisi adına yoğun çalışmalar içindeymiş. Hatta sık sık toplantılar yapıp seçmenlerle yüz yüze gelebiliyormuş. Bizde ne söyleyelim Milas halkı tarafından sevilen hem kendi işlerinde hem de parti içinde olsun başarılı çalışmaları ile takdir toplayan genç dinamik bir başkan olan Ak Parti Milas İlçe Başkanı Emin Çelik'e başarılar dileriz sevgili okurlarım.

 

 

 

 

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft