661. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nden Muğla'ya madalya ile döndüler

661. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nden Muğla'ya madalya ile döndüler
Eklenme : 4.07.2022 11:15:00
Görüntülenme: 1109

661. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nden Fethiyeli Egehan Katrancı ve Seydikemerli Muhammet Enes Özcan Muğla'ya madalya ile döndüler.

Edirne'de bu yıl 661'incisi düzenlenen Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'ne Fethiye'den 12 ve Seydikemer'den 12 sporcu olmak üzere 24 sporcu ile katılan Muğla Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü kafilesi Muğla'ya 1 altın ve 1 gümüş madalya ile döndüler.

Seydikemer Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü sporcusu Muhammet Enes Özcan, Deste Orta Boyunda 1. olarak altın madalyanın sahibi olurken Fethiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Fethiye Gençlik Hizmetleri Spor Kulübünün sporcusu Egehan Katrancı ise Minik-1 Boyunda 2. Olarak gümüş madalyanın sahibi oldu.

Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nden Muğla'ya madalya ile dönen Muhammet Enes Özcan, Egehan Katrancı ve antrenörleri Cemal Cumbur ile Kürşat Çimen'i tebrik eden Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Kazım Açıkbaş, emeği geçen herkesi kutluyorum ve Kırkpınar'dan ilimize madalya ile dönen sporcularımıza başarılarının devamını diliyorum dedi.

661. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'ne çok iyi hazırlandıklarını dile getiren Muğla Gençlik ve Spor Güreş antrenörleri Kürşat Çimen ve Cemal Cumbur sporcularımız büyük bir başarıya imza atarak altın ve gümüş madalyanın sahibi oldular, sporcularımızla gurur duyuyoruz ifadelerini kullandılar.

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft