Hayati Nizamoğlu

Hayati Nizamoğlu

GÜNDEM
Hayati Nizamoğlu ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

45 ŞEREF YILI

Eklenme : 22.02.2021 11:35:00
Görüntülenme: 2072

Her yıl 21 Şubat Hamle camiası için büyük gündür. Bir yılı daha geçirmek, yeni bir yaşa başlamak bizi çok mutlu eder.

Geçen yıl düzenlediğimiz "Yılın Enleri" yarışmamız gazetemizin tarihinde güzel bir çalışma olarak yerini almıştı. Bu yıl "Yılın Enleri" yarışmamızı  pandemi  nedeniyle yapamadık. Bu törenlerde sadece yılın en iyileri ödüllendirilmiyor. Aynı zamanda ilimizin dinamiklerini bir araya getirip, kaynaştırıyor ve birçok önemli hizmetin kapısını açıyoruz. İnşallah gelecek yıl, bugün yaşadığımız sıkıntıları aşar, yepyeni bir sayfayla devam ederiz.

Hamle'nin hikayesi, kuruluşundan bugüne önemli olaylarla doludur. Her badireyi bugüne kadar başarıyla atlattık. Meşhur sözdür: Küçük insanlar şahıslarla, normal insanlar olaylarla, büyük insanlar fikirlerle uğraşır. 45 yıllık mazimizde her biriyle ayrı ayrı karşılaştık. Yolumuz doğru, vicdanımız rahat olduğu için bugünlere geldik.

Bu yazımı dün yazmam gerekiyordu. Ancak Annem, Babam, Kız kardeşim, eşi, kızları covid oldular. Üçü hastanede tedavi altında. İlgim aile içine yoğunlaştı.

Hamle yeni dönem için çok güzel çalışmalara hazırlanıyor. Bunları gerçekleştirdikçe insanımızın hayatına dokunan ve mutlu olacakları hizmetlerimizi görecekler.

Her zaman dua ettim, 'aç bir kuş bile bize gelsin, karnını doyurabilsin'. Bu tarlaya güzel ürünler ekerek, başarılı sonuçlar almayı diliyorum. Çalışma arkadaşlarımla gurur duyuyorum. Bize sahip çıkan halkımıza minnettarım.

Nice güzel yıllarda birlikte olmayı diliyorum.

ÖNCEKİ yazı
SONRAKİ yazı
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

En çok arananlar

Powered by BilgiSoft