3. lig 3. Grup'ta Play-Off yarı finalinde Soma'yla karşılaşacak olan yeşil-beyazlılar, 19 Temmuz Pazar günü Antalya'ya gidecek.

3. lig 3. Grup'ta Play-Off yarı finalinde Soma'yla karşılaşacak olan yeşil-beyazlılar, 19 Temmuz Pazar günü Antalya'ya gidecek.
Eklenme : 16.07.2020 15:04:00
Görüntülenme: 2951

3. lig 3. Grup'ta Play-Off yarı finalinde Soma'yla karşılaşacak olan yeşil-beyazlılar, 19 Temmuz Pazar günü Antalya'ya gidecek. Antalya yolcusu olan Muğlaspor yönetimi ve futbolcuları, Alyans Restaurant'ta basın mensuplarıyla bir araya geldi. Basın toplantısına Kulüp Başkanı Erol Kapiz, Kulüp Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Gülen Bütüner, Sportif Direktör Abdullah Eskihisarlı, teknik heyet ve futbolcular katıldı. 

Antalya yolcusu olan Muğlaspor yönetimi ve futbolcuları, basın mensuplarıyla bir araya geldi. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından 2. ve 3. ligler için Play- Off kararının alınmasının ardından Muğlaspor, Somaspor ile 23 Temmuz Perşembe günü saat 21.00'da Gloria Sports Arena'da karşı karşıya gelecek.
14 yıl sonra ayağımıza kadar gelen 2. Lig şansını en iyi şekilde değerlendirmek ve bu gururu Muğla'ya getirmek istediklerini belirten Muğlaspor Kulüp Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Gülen Bütüner, "Bugün burada bulunmamızın sebebi hepimizin ortak değeri olan Muğlaspor. Her konuda gönülden desteklediğimiz Muğlaspor için hep birlikteyiz. Bize bu sevinci ve mutluluğu yaşattıkları için ve bu noktaya gelmemizde bugün ki başarılarımızı konuşmamızda ki en büyük etkenlerden biri olan Hasan hocamıza ve diğer hocalarımıza çok teşekkür ediyoruz. Tabi ki vazgeçilmez unsurlarımız olan futbolcularımız, bizim için hepsi birbirinden değerli. Bize şampiyonluk kupasını da yaşatacaklarını ümit ediyoruz. Muğlaspor'umuza,  Antalya yoluna başarılar diliyoruz. Muğla'nın kalbi ve dualarımız, Muğlaspor için. Futbolcularımızın, bize bu sevinci yaşayacağınız biliyoruz. Allah yolunuzu ve bahtınız açık etsin. Muğla'ya, bu sevinci yaşatmanızı diliyorum" dedi.

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft