2019 Yerel seçimlerinde Menteşe Bağımsız Belediye başkan adayı olan Cevdet Güven Karabağlar Yaylasındaki evinde ölü bulundu.

2019 Yerel seçimlerinde Menteşe Bağımsız Belediye başkan adayı olan Cevdet Güven Karabağlar Yaylasındaki evinde ölü bulundu.
Eklenme : 21.01.2021 23:26:00
Görüntülenme: 2363

2019 Yerel seçimlerinde Menteşe Bağımsız Belediye başkan adayı olan Cevdet Güven Karabağlar Yaylası'ndaki evinde ölü bulundu.

Kadir Tamer  

Cevdet Güven'den haber alamayan yakınları Karabağlar Yaylasındaki evine giderek içeri girdiklerinde Güvenin cansız bedeni ile karşılaştılar. Haber verilmesi üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Cevdet Güven'in cenazesi yapılacak incelemenin ardından kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için Muğla Adli Tıp Kurumuna Sevk edilecek. 

Cevdet Güven'in ölüm haberi yakınlarını üzüntüye boğdu. Cevdet Güven'in ölüm haberini alan ve Muğla'da bulunan eski Muğla Orman Bölge Müdürü ve Ak Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın'da olay yerine gelerek yetkililerden bilgi aldı. 

Bağımsız aday olmuştu

Uzun yıllar Diyanet İşleri bünyesinde Muğla'nın değişik ilçelerinde imamlık yapan, Cevdet Güven emekli olduktan sonra siyasete atılmıştı. Cevdet Güven, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Menteşe İlçesinde bağımsız Belediye Başkan adayı olmuştu. Seçmenlerine aracından kendini anons yapması ve afiş yerine Datça çağlası dağıtması ile dikkat çeken Güven bağımsız aday olarak girdiği seçimde bin 169 oy almıştı. Renkli kişiliği ile kentin sevilen isimleri arasında yer alan Cevdet Güven'in ani ölümü sevenlerini üzüntüye boğdu.  
YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft