Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

Yücelen Hastanesi'nin Başarılı Başhekimi Dr. Vasfi Sumur Gazezoğlu

Eklenme : 4.03.2021 00:00:00
Görüntülenme: 428

Sevgili okurlarım, Muğla Özel Yücelen Hastanesi Başhekimi Dr. Vasfi Sumur Gazezoğlu, bu göreve başlamadan önce uzun yıllar Muğla İl Sağlık Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştı. Görev süresinde sempatik hareketleri ile olsun, saygın kişiliği ile olsun her kesimin sevgisini kazanmış bir hekim olarak biliniyor.
Sevgili okurlarım, bugün Yücelen Hastanesi'nin başhekimlik görevini de başarılı bir şekilde sürdüren Dr. Vasfi Sumur Gazezoğlu, Yücelen Hastanesi'ne gelen hasta ve hasta yakınlarını ile tek tek ilgilenerek her konuda yardımcı olmaya çalışıyormuş. Sayın Gazezoğlu ile ilgili İl Sağlık Müdürlüğü Yardımcılığı görevinde de yakinen tanıyan birisi olarak kendisi hakkında bir şeyler söylemek istiyorum.
Sevgili okurlarım, Sayın Gazezoğlu, hastaneye yatan hastalarla olsun, tedavi için hastaneye gelen hastalarla olsun bire bir ilgilenip kendilerine yardımcı olduğunun bilgisini aldım. Birçok hasta yakınından sayın başhekimin bu bilgiyi aldıktan sonra bende sayın başhekimimiz ile uzunca bir zamandan bu yana görmediğim için Yücelen Hastanesi'ne yatan hasta yakınları adına teşekkür etmek istiyorum sevgili okurlarım. 
 

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft