Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

Yatağan'ın medarı iftiharı genç iş adamları Şahbudak kardeşler

Eklenme : 17.01.2022 00:00:00
Görüntülenme: 646

Sevgili okurlarım, Yatağan'ın tanınmış ailelerinden rahmetli Cavit Şahbudak'ın oğulları Fettah ve Niyazi Şahbudak, ilçe genelinde yapmış oldukları başarılı çalışmalar ile gündemden  düşmüyorlar. Şahbudak kardeşler, Tekşahlar Tic. AŞ. ortaklarından olup iş yapmayı seven bir aile olarak bilinir. Her iki kardeşin bu başarılı çalışmalarının altında Arçelik Baş Bayiliği, benzin istasyonu işletmeciliği, inşaat malzemeleri iş yerleri olup başarılı işler yapmaktalar. Fettah Şahbudak ve Niyazi Şahbudak genç yaşta iş adamı olmalarının altında yıllar öncesinin tecrübesine sahip olduklarını herkese gösteriyorlar.

Sevgili okurlarım, Tekşahlar A.Ş. ortaklarından Niyazi ve Fettah Şahbudak kardeşler bu kadar yoğun işlerinin haricinde fırsat bulup tatil günleri dağlara çıkarak avlanıyorlar. Şahbudak kardeşlerin avcılık merakı her kesim tarafından bilinirken av tüfeklerinin en iyisini kullandıklarını ve av köpeklerinin de ender rastlanan türlerden seçtikleri söyleniyor.

Sevgili okurlarım, Şahbudak kardeşlerin esnaflıkta göstermiş olduğu özveri ailelerine de göstermeleri yakınları tarafından dile getirilmekte. Bizlerinde sevdiği ve değer verdiği Niyazi ve Fettah Şahbudak kardeşler güler yüzlülüğün haricinde, büyüğünü küçüğünü bilen saygın isimlerdir sevgili okurlarım.

 

 

 

 

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft