Tüm Meslek Gruplarının içinde bulunduğu sertifika programlarını sağlayan Eylül uzaktan Eğitim Kurumları Muğla Şubesi açıldı.

Tüm Meslek Gruplarının içinde bulunduğu sertifika programlarını sağlayan Eylül uzaktan Eğitim Kurumları Muğla Şubesi açıldı.
Eklenme : 30.12.2020 14:10:00
Görüntülenme: 983

Eylül Eğitim Kurumları Muğla şubesi açıldı
Tüm Meslek Gruplarının içinde bulunduğu sertifika programlarının yurt dışı Eğitim danışmalığının MYK ve MEB, Uluslararası, üniversite ve e- devlet onaylı LGS,TYT ve AYT Hazırlık kurslarının online ve Birebir Eğitimini sağlayan Eylül uzaktan Eğitim Kurumları Muğla Şubesi açıldı.
Muhittin direk


Tüm Meslek Gruplarının içinde bulunduğu sertifika programlarının yurt dışı Eğitim danışmalığının MYK ve MEB, Uluslararası, üniversite ve e- devlet onaylı LGS, TYT ve AYT Hazırlık kurslarının online ve Birebir Eğitimini sağlayan Eylül uzaktan Eğitim Kurumları Muğla Şubesi açıldı. Eylül Uzaktan Eğitim Kurumları Muğla Şubesi Menteşe İlçesi Şeyh Mahallesi Naipler Sokakta Menteşe Belediye Başkanı  Bahattin Gümüş, Eylül Eğitim Kurumları kurucusu Yusuf Naci Kuru, Eylül uzaktan eğitim kurumları CEO'su Ufuk Akgün, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ferman Akbulut, Trafik Tescil Denetleme Şube Müdürü  Ferhat Demiriz, Cumhuriyet Halk Partisi Menteşe İlçe Başkanı Mustafa Aytaç Kavak, Bauxite Maden Fabrika Sahibi Bekir Lozan ve Eylül Uzaktan Eğitim Kurumu hocalarının katılımıyla  açılış gerçekleşti
Eylül Eğitim Muğla Kurucusu Tayfun Furkan Ulu; "Ortaokul, Lise ve Üniversitede  "Kaliteli Eğitim, Kaliteli Eğitmen" Düşüncesine esas alan bir kurumuz. LGS ve TYT-AYT kurslarının haricinde Uzaktan Eğitim alanında portföyünde bulunan onlarca sertifika programı ile uzman ekibimizle birlikte canla başla çalışıyoruz" dedi.
Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, " Eylül Eğitim Kurumları Tüm meslek gruplarının içinde bulunduğu çok yönlü bir kurs merkezi olduğu anlaşılıyor. Eylül Eğitim Kurumlarından eğitim alacak tüm hemşerilerimize hayırlı olsun" diye konuştu.
Eylül Eğitim Muğla Kurucusu Tayfun Furkan Ulu, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş ve beraberindekiler açılış kurdelesini kestiler.


YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft