Muğlaspor Kulüp Başkanı Erol Kapiz, 2. Lige yükselme maçları öncesi Muğla Ticaret ve Sanayi Odası'nı (MUTSO) ziyaret etti.

Muğlaspor Kulüp Başkanı Erol Kapiz, 2. Lige yükselme maçları öncesi Muğla Ticaret ve Sanayi Odası'nı (MUTSO) ziyaret etti.
Eklenme : 15.7.2020 13:48:00
Görüntülenme: 1431

TFF 3. Lig 3. Grup'ta ligi beşinci sırada tamamlayarak play-off oynamaya hak kazanan Muğlaspor'da, Kulüp Başkanı Erol Kapiz, 2. Lige yükselme maçları öncesi Muğla Ticaret ve Sanayi Odası'nı (MUTSO) ziyaret etti.

Ziyaret nedeniyle sadece Muğlaspor için tek gündem maddesiyle toplanan MUTSO Yönetimi yeşil beyazlı kulübe desteklerinin artarak devam edeceğini kaydetti.

Muğlaspor Kulübü Başkanı Erol Kapiz, oda yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette, yeşil beyazlı takımın play-off takvimi ve hazırlıklar hakkında bilgi verdi. 

Kapiz, MUTSO'nun Muğla'nın marka değeri olduğunu belirterek, desteklerinden dolayı oda yönetimine teşekkür etti.

MUTSO Başkanı Mustafa Ercan ise kentin takımına 2. Lig yolunda her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi. Her daim Muğlaspor'un yanında olduklarını ifade eden Ercan, desteklerinin devam edeceğine vurgu yaparak, Muğlaspor'a başarılar diledi.

 

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu
Powered by BilgiSoft