Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

Muğla'nın başarılı doktorlarından Cildiye Mütehassısı Reha Özlü

Eklenme : 9.12.2021 00:00:00
Görüntülenme: 364

Sevgili okurlarım, Muğla'da uzun yıllardan bu yana Devlet Hastanesi'nde olsun özel muayenehanesinde olsun başarılı bir şekilde Cildiye Mütehassıslığı yapan Dr. Reha Özlü, Muğla'da çok sayıda hastasını iyileştirmiş bir hekim olarak biliniyor.

Cildiye Mütehassısı Dr. Reha Özlü, 5- 6 yıldan bu yana da menteşe İlçesindeki Stadyum karşısında bulunan özel muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.

Sevgili okurlarım, sayın Özlü'yü uzun yıllardan bu yana tanıyan birisi olarak şunu söyleyebilirim. Tecrübeli bir doktor olduğu kadar çok sayıda hastası tarafından kendisine teşekkür edildiğine yakinen şahidim. Sayın Özlü'nün en önemli özelliklerinden birisi hastalarına ve hasta yakınlarına dil tatlılığı ve güler yüz göstermesidir. Hele teşhisleri ise unutulmuyor.

Muğla genelinde çok sayıda cildiye hastası olan hastaları tedavi olduktan sonra sayın Özlü'ye minnettar kaldıkları bilinir. Tabi hal böyle olunca sayın Reha Özlü'nün ünü il halinde ilçe ve köylerde de yoğun bir şekilde anılmaktadır. İşte onlardan biri de N.K. ve İ.Y. isimli hastalardır. Ciddi bir şekilde rahatsızlık geçirmiş olan bu iki vatandaşımız Dr. Reha Özlü'nün teşhisleri ile iyileşmesi sonrası sağlığına kavuşmuşlar ve Reha Özlü'ye teşekkür etmişlerdir.

Sevgili okurlarım, Muğla'nın Menteşe İlçesi Stadyum karşısında muayenehanesi bulunan Dr. Reha Özlü için söylenecek bir söz varsa, başarılı bir hekim olduğu kadar saygın ve sevecen bir hekimde olduğunu belirtmek isterim sevgili okurlarım.

 

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft