Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

Muğla İl Sağlık Müdürü İskender Gencer'i tebrik etmek istiyorum

Eklenme : 22.11.2021 00:00:00
Görüntülenme: 675

Sevgili okurlarım, Muğla İl Sağlık Müdürlüğü'nü uzun yıllardan bu yana sürdüren, başarılı çalışmaları ile göz dolduran Dr. İskender Gencer, önceden olduğu gibi yine başarılı çalışmalara devam etmekte. Dr. İskender Gencer, çalışkan bürokrat olduğu kadar, insanlara karşı yakınlığı ile bilinen güler yüzlülüğü elden bırakmayan saygın bir kişidir.

Sevgili okurlarım, Muğla İl Sağlık Müdürü Dr. İskender Gencer'e kısa da olsa bir ziyaretim olmuştu. Bu ziyarette benimle yakından ilgilendi. Makam odası dolup taşıyordu. Sayın Gencer, her gelenin işini yapmaya çalışıyordu.

Sevgili okurlarım, ah bir de şu siyasilerin fazla isteği olmasa daha iyi olacak. Zaman zaman sayın Gencer'in zor durumda kaldığını gördüm. Tabi bu her iktidar döneminde olan bir şey. Dr. İskender Gencer, Muğla İl Sağlık Müdürü olduğu için tüm ilçelerin, mahallelerin sağlık sorunları ile tek tek ilgilenmesi bazı noksanlıkları gidermek için siyasiler ile işbirliği içinde olduğu görüldü.

Sevgili okurlarım, bilindiği üzere başta Muğla il merkezi olmak üzere birçok ilçemiz hastanelerinde pratisyen ve uzman doktorların az olduğu biliniyordu. Son günlerde sağlık personeline 25-30 doktor eklenince Muğla ili başta olmak üzere ilçe hastanelerinin rahat nefes aldığı görüldü. Bizde bu nedenle başarılı çalışmalarından dolayı Muğla İl Sağlık Müdürü İskender Gencer'i tebrik ederek kutladığımızı belirtmek istiyorum sevgili okurlarım.

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft