Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

Muğla halkı eski milletvekili Hasan Özyer'i hala unutmadı

Eklenme : 11.10.2021 00:00:00
Görüntülenme: 973

Sevgili okurlarım, Anavatan Partisi'nin iktidarı döneminde Muğla Milletvekili olan Hasan Özyer, yapmış olduğu görev sırasında Muğla halkı ile iç içe olmasını bilmişti. Ve çok sayıda Muğlalı hemşerilerimizin birçok işini yaptığı görülmüştü. Fethiyeli bir iş adamı olan Hasan Özyer, şirketlerinin başında görev yaparken bir Ankara bir Fehtiye'ye gelip gitmesi bir hayli zor olmasına rağmen bu görevi başarıyla yerini getirdiği Muğla halkı tarafından alenen görülmüştü. Hasan Özyer Bey,  dil tatlılığı, güler yüzlülüğü ile bilinen mütevazi saygı değer bir kardeşimizdir. Bunu nasıl söyleyebiliyorsun diye soracak olursanız tabi ben gazetecilik yaptığım için sık sık kendisi ile görüşme imkanı olurdu ve böylece dostluğumuz perçinleşmişti. İşte öylesine değerli bir şahsiyetti Hasan Özyer bey.

Sevgili okurlarım Fethiyeli bir iş adamı olan Özyer Şirketler Grubu Başkanı Hasan Özyer, daha sonra Ak Parti Muğla Milletvekili oldu. Burada da Muğla halkı ile yakinen ilgilenmesi Hasan Özyer beyi, vatandaşların olmasını istediği milletvekili haline getirmişti. Ak Partide de üst düzey yetkililer ile birlik ve beraberlik içinde çalışmıştı Hasan Özyer.

Sevgili okurlarım, iş adamı Hasan Özyer ile son zamanlarda bir görüşme, konuşma imkanım olmadı. Ancak aldığım son bilgilere göre, ailesine düşkünlüğü ile bilinen bir isimdir Hasan Özyer bey. Başta eşi olmak üzere kızları Hande Özyer, Elif Özyer, Zülal Özyer için işi gücü ailesinin mutluluğu için uğraş vermekmiş. Ve çocukları için her türlü olanakları kullanabiliyormuş tabi her baba gibi.

Sevgili okurlarım, Özyer Şirketler Grubu Başkanı Hasan Özyer, almış olduğum bilgilere göre Fethiye İlçesi'nde ailesiyle birlikte olup şirket çalışanları ile diyalog içinde olduğunu öğrendim. Tabi ara sıra da fırsat buldukça konuşma imkanımızda oluyor. Bu yazıyı niçin yazdım? Anavatan Partisi eski milletvekili, Ak Parti esi milletvekili Hasan Özyer beyin, Muğla başta olmak üzere ilçelerde olsun köylerde ve mahallelerde olsun hala istenilen ve tercih edilen renkli bir isim olduğunu belirtmek istiyorum sevgili okurlarım.

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft