Memleket Partisi'nden Hamle'ye ziyaret

Memleket Partisi'nden Hamle'ye ziyaret
Eklenme : 14.10.2021 15:23:00
Görüntülenme: 735

Memleket Partisi İl Başkanı İbrahim Şimşek ve yönetim kurulu üyeleri Hamle Medya Grubunu ziyaret etti.


Ziyarette İl Başkanı Şimşek, yönetim kurulu üyeleri ile Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu.


Ziyarette Konuşan Memleket Partisi İl Başkanı İbrahim Şişek, "Bugün Memleket Partisi il yönetim kurulu olarak sivil toplum kuruluşları, meslek odaları ve Hamle Gazetesi'ni ziyaret ediyoruz. İmtiyaz sahibi Hayati Nizamoğlu'nun bu samimi karşılaması ve sıcak diyaloğundan dolayı teşekkür ediyoruz. Hamle Gazetesi uzun yıllardan bu yana kamuoyunun takdirini kazanmış, Muğlalılara üst düzey hizmet sağlayan bir kuruluş. 17 Mayıs'tan itibaren Muğla'da partimizin örgütlenme sorumluluğunu alarak yola çıktık. 4 ay gibi sürede 42 ilde örgütlenerek kurultay sürecini tamamladık. Önümüzdeki ilk seçime katılma hakkı kazanmış bir partiyiz. Biz kimseyle husumetimiz olduğu için yola çıkmadık. Memlekete bir faydamız olması, demokrasinin sağlanması ve siyasi partilerin daha iyi olması konusunda bir katkımız olacağını düşündüğümüz için yola çıktık. Kimse ile de bir rövanşist düşünce içerisinde değiliz. Ülkemizde bir kutuplaşma siyaseti açığa çıktı. Ne ekonomi, ne ülkenin diplomatik konulardaki hassasiyeti nede insanların yaşam tarzlarının bunların hepsinin önüne kutuplaşma koyarak çok kolay bir siyaset yöntemi hem iktidar hem de muhalefet tarafından benimsenip beslenmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ana muhalefet partisi tarafından yapılan siyasi cinayetler olabilir yönündeki açıklamalar bu ülkede insanların huzursuzluğunu ve rahatsızlığını tetikleyici bir girişimdir. Geçtiğimiz aylarda bir muhalefet partisi liderine Rize'de yapılanlara karşı Cumhurbaşkanın bunlar daha iyi günleriniz açıklaması ülkenin huzurunu güvenini sağlaması gereken bir cumhurbaşkanına yakışmayacak bir açıklamadır. Biz bu ülkede önce bir barış ortamının olsun, birleşilmesin, üretilsin ve hakça bölüşülsün istiyoruz" dedi.

Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu ise, "Siyaset uzun ince bir yol dolayısıyla uzun soluklu bir mücadele ile gidecek. Memleket Partisi deyince benim aklıma iki boyut geliyor. Birinci boyut Muharrem Beyin uğradığı haksızlıklar. Biz bunları takip ettik. Partisinden çok oy aldığı için mağdur edildi. Anti demokratik uygulamalar oldu. İkinci boyut yerel boyut. Memleket Partisine baktığımız zaman hep tanıdığımız bildiğimiz isimler. Muğla'da hemen bir taban oluştuğunu görüyorum. Biz vatandaş olarak huzur ve istikrar istiyoruz. İşimize gücümüze bakalım, çoluğumuz çocuğumuz iyi olsun, hastanelerden iyi hizmet alalım, çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin paralarını ödeyebilelim.  Bizim istediklerimiz bu kadar basit aslında" dedi.

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft