Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

İşadamı Mermerci Ali Arslan

Eklenme : 6.8.2020 00:00:00
Görüntülenme: 463

Sevgili okurlarım, Muğla'nın Kavaklıdere İlçesi'nde öylesine değerli saygın bir isimden bahsedeceğim. Mermer fabrikası sahibi, İşadamı Ali Arslan Bey.

Evet, Ali Arslan Muğla Kavaklıdere İlçesi'nde dev bir mermer fabrikası sahibi olup, uzun yıllardan bu yana bu fabrikasını güzelliklerle çalıştırmakta ve tabi karşılığını da güzel işler yapıp, bolca müşteri kazanmakta.

Sevgili okurlarım, Kavaklıdere'de mermer fabrikası olan İşadamı Ali Arslan, il genelinde bilhassa Kavaklıdere ve Yatağan'da adı devamlı güzelliklerle anılan değerli bir kardeşimizdir. Sayın Arslan, böylesine güzellikleri nasıl gerçekleştirdi diye soracak olursanız, insanları kırmamaya özen gösterir, güler yüzlülüğünü elden bırakmayıp eş ve dostlarının iyi ve kötü günlerinde yanlarında bulunan saygın bir isimdir. Ali Arslan'ı fabrikasında çalışan işçiler, çok değer verir ve sever. Nedeni de işçilerine her türlü haklarını yerine getiren bir mermer fabrikası sahibidir Ali Arslan Bey.

Sevgili okurlarım, İşadamı Mermer Fabrikası Sahibi Ali Arslan, son birkaç yıldan bu yana hayvancılığa da önem verdiği için çok sayıda büyükbaş hayvan besiciliği yapmakta. Tabi bundan da büyük bir mutluluk duyduğunu dile getiriyor.

Yine Sayın Arslan'ın genç ve dinç kalmasının nedenlerinden biri de avcılık merakı. Her fırsatta dağlara çıkıp avlanmaktan da çok mutlu olduğunu söylüyormuş.

Eşine ve çocuklarına bağlı saygın bir aile reisi olan Mermer Fabrikası Sahibi İşadamı Ali Arslan Bey, Kavaklıdere İlçesi'nde adını devamlı güzelliklere andıran bir şahsiyettir sevgili okurlarım.

 

ÖNCEKİ yazı
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

En çok arananlar

Powered by BilgiSoft