Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

İktidar partisinin Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir çalışmalarına devam ediyor

Eklenme : 27.12.2021 00:00:00
Görüntülenme: 677

Sevgili okurlarım, Ak Parti'nin Muğla'da 2 milletvekili Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir, iktidarın vermiş olduğu nimetleri başta Muğla olmak üzere ilçe ve mahallelerinde değerlendirmekteler. Her iki milletvekili bilhassa ilçe ve mahallelerde ne gibi yatırımlar yaparız düşüncesi ile yoğun bir şekilde çalıştıkları görülüyor.

Sevgili okurlarım, Ak Parti Muğla Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir, önceki başarılı çalışmalarını yine sürdürmeye devam ediyorlar. Görüşmüş olduğum bazı Ak Parti İlçe Başkanları, "Muğla Milletvekillerimizden memnunuz. Sayın Gökcan ve Sayın Demir'in bu kadar başarılı çalışma yapacaklarını tahmin etmiyorduk.  Milletvekillerimizin biri bir gün Marmaris'te, diğer milletvekilimizde Bodrum'da" diye konuştular. Anlayacağınız her iki milletvekilinin başarılı bir şekilde çalışmalar içinde olduğu dile getiriyorlar.

Sevgili okurlarım, sayın Gökcan ve Sayın Demir hakikaten doğruyu söylemek gerekirse özverili bir şekilde çalışmalarına devam ediyorlar. Tabi bu gücü de Ak Parti iktidarından alıyorlar.

Diğer partinin milletvekillerine gelince yatırım için bir şey yapamıyorlar ama vatandaşlarla iç içe oldukları görülüyor. Hele hele Muğla'da yazın çıkan orman yangınlarında diğer partili milletvekillerinin gece gündüz yaptıkları çalışmaları da gözlerden kaçmamalı diyorum sevgili okurlarım.

 

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft