Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

Genç ve Dinamik Bir Daire Başkanı Taner Yiğit

Eklenme : 14.1.2021 00:00:00
Görüntülenme: 499

Sevgili okurlarım, Muğla Büyükşehir Belediyesi Basın-Yayın Halkla İlişkiler Daire Başkanı Taner Yiğit göreve başladığı beş yıldan bu yana başarılı çalışmalarla göz dolduran bir bürokrat olarak biliniyor. Muğla Büyükşehir Belediyesi Basın-Yayın Halkla İlişkiler Daire Başkanı Taner Yiğit Bey sosyal yönlü oluşundan mı bilinmez, belediye personeli haricinde Muğla halkı ile iç içe olması dikkatle izlenmektedir. Hele hele, Muğla basın mensuplarıyla devamlı fikir alışverişinde bulunup basın mensuplarına karşı yakınlık göstermesi de gazeteci meslektaşlarımız tarafından memnuniyet yaratmaktadır.

Sevgili okurlarım, Muğla Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Daire Başkanı Taner Yiğit bu başarılı çalışmalarının yanı sıra Belediye Başkanı Sayın Osman Gürün ile de 24 saat fikir alışverişinde bulunan değerli bir daire başkanı olduğu söyleniyor. Genç ve dinamik bir daire başkanı olan Sayın Yiğit, vatandaşlara karşı konuşma tarzlarıyla olsun, güler yüzlülüğüyle olsun kendisini kabullendiren bir değer olarak biliniyor. Biz de ne söyleyelim, Muğla Büyükşehir Belediyesi Basın-Yayın Halkla İlişkiler Daire Başkanı Taner Yiğit'i bu güzellikleri gerçekleştirdiği için tebrik etmek istiyoruz.

Sevgili okurlarım, Muğla Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Daşkın, Taner Yiğit Bey için bakınız neler söyledi: " Basın-Yayın Halkla İlişkiler Daire Başkanımız Taner Yiğit'i, düzgün ve başarılı çalışmalarıyla kendisini kabullendiren bir bürokrat olarak biliyoruz. Her kesimle iç içe olması hele basınla da diyalog içinde bulunması da ayrı bir güzelliktir" dedi.

Sevgili okurlarım, Taner Yiğit, 1981 yılında Ankara'da doğmuştur. Lise öğrenimini Ankara Lisesinde tamamlamış.  Lisans eğitimini 2003 yılında Erciyes Üniversitesi İİBF İşletme Bölümünü bitirerek tamamlamıştır. Yüksek lisansını 2009 yılında Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Halkla İlişkiler ve Tanıtım programında tamamlamıştır. 2004 yılında 2015 yılları arasında Türk Silahlı Kuvvetlerinde görev yapmıştır. 2016 yılından bu yana Muğla Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesinde görev yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

En çok arananlar

Powered by BilgiSoft