Fethiye CHP İlçe Başkanı Mehmet Demir yardımlarına devam ediyor

Fethiye CHP İlçe Başkanı Mehmet Demir yardımlarına devam ediyor
Eklenme : 29.12.2020 14:36:00
Görüntülenme: 4977

CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir ilçe ve mahallelerinde önceden yapmış olduğu yardımları devam ettirmeye çalışıyor.

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca başta olmak üzere Belediye Meclis Üyeleri ve İlçedeki varlıklı ailelerin haricinde kendisinin de büyük katkıları sonrası yardımlar devam etmeye çalışıyor. CHP İlçe Başkanlığı önünde yoksul vatandaşlara iki kamyon dolusu, 1000 çuval patates ve soğan dağıttı. CHP İlçe Başkanı Mehmet Demir'in bu güzel girişimleri ilçe halkı tarafından teşekkür edilip, takdirle karşılandı.

Hüseyin Kocabıyık

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanlığı covid-19 pandemi döneminde ihtiyaç sahibi vatandaşlara gıda yardımlarını aralıksız sürdürüyor.

CHP Fethiye İlçe binası bahçesine getirilen tonlarca patates ve soğan ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtıldı. Hayırseverlerin desteğini alan CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir pandemi döneminde bazı mahalle bakkallarının veresiye defterlerindeki borçları da  ödedi. CHP'li gençlerle birlikte camilerde tadilat işlemleri başlatarak halkın ve cemaatin gönlünü kazanan CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, halk  ve vatandaş yararına işlere imza atmaya devam ediyor.

Fethiye'nin fakir mahallelerindeki bakkalların veresiye defterlerini ödeyen, vatandaşların ibadet ettikleri köy camileri onarıp boyayan, bahçelerde ve tarlalarda çalışıp domates, patlıcan, portakal, biber ve kiraz toplayan Başkan Mehmet Demir; bu seferde çuval, çuval patates ve soğan dağıttı. Eğitime de destek olan CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir; bir çok fakir öğrenciye tablet  de dağıttı. Geçtiğimiz haftalarda vatandaşlara pazar arabası ve yakacak odunda dağıtan CHP Fethiye yönetimi çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor. CHP Fethiye ilçe başkanı Mehmet Demir açıklamasında "Reklam peşinde değiliz, bizi çekemeyenler öyle söylüyorlar. Halkımız ve vatandaşlarımız yararına her türlü çalışmaya devam edeceğiz. Bizlere destek olan başta Fethiye Belediye Başkanımız Alim Karaca ve CHP'li meclis üyelerimize ve tüm hayırseverlerimize çok teşekkür ediyoruz" dedi.

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft