Elvan Göçer Ak Parti Muğla İl Başkanlığına adaylığını açıkladı

Elvan Göçer Ak Parti Muğla İl Başkanlığına adaylığını açıkladı
Eklenme : 26.01.2021 21:54:00
Görüntülenme: 2044

1 Şubat tarihinde gerçekleşecek olan Ak Parti Muğla İl Başkanlığı kongresinde mevcut başkan Kadem Mete, eski Mumcular Belediye Başkanı Kazım Avcı'nın ardından Elvan Göçer'de il başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Adaylığını yazılı bir açıklama ile kamuoyuna duyuran Elvan Göçer, "Mazlumların umudu, kimsesizlerin kimi, sessiz yığınların sesi olarak bu hareketin lideri  Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın, 'Yeter, söz milletin' diyerek başlattığı bu kutlu davada, Muğla'da kim var dendiğinde, bir kadın, bir anne ve bir Muğlalı olarak bende liderimle beraberim diyerek yola çıktım" ifadelerine yer verdi.

Elvan Göçer'in açıklaması şöyle devam etti:

"Liderim bunca gayret ve çaba ile önce ülkemizi sonrada dünyada mazlumun mağdurun hamisi olarak toplumları birleştirdiği gibi Muğlamızında birlik beraberliği için tüm gönüldaşlarımızı birleştirmeye, kırgınlıkları yok edip gönül almaya ve Muğlamızı hak ettiği yerlere çıkarmaya talibim. Bir kadın, bir anne ve bir Muğlalı olarak geçmiş dönemde partimizde aldığım görevler ve tecrübeye dayanarak yeni dönemde, AK Parti'ye gönül vermiş Muğlalı hemşerilerimle yaptığım istişareler sonucu ve teşkilat tabanımızdan gelen yoğun talepleri de göz önünde bulundurarak, Muğla İl Başkanlığına adayım. Bu davada, çıktığımız bu yolda, ilk gün hangi duygular içindeysek, bugünde aynı duygularla yarın da aynı duygularla yine yüce milletimize hizmetkar olmak için yeni bir yüz, yeni bir enerji, yeni bir heyecan katmak için ilk günkü aşkla AK Parti Muğla İl Başkan Adayı olarak çıkmış bulunmaktayım. Ülkemizin 2023 hedeflerine giden bu yolda, liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a Muğla'dan tüm varlığımızla destek olmak, küsleri barıştırmak, dargınları kazanmak üzere her kesime el uzatıp kar topu gibi Muğla'nın gücünü büyütmek için Muğla'ya bir ana, kardeş ve içinizden biri olarak, kalbinizin ve beyninizin sesi olmak için yola çıkıyorum. Muğlalı olarak Muğla'ya ve Muğla insanlarına aşkımızı, sevdamızı ve hizmetimizi göstermek için Muğla'da; adam da var, kadın da var, bu davaya baş koymuş İnsan da var demek için 1 Şubatta bende varım diyorum. Liderimizin önderliğinde olan bu ülkede, tüm Türk-İslam coğrafyasının umudu olduğu gibi diğer mazlumlarında umudu vardır. Bu yüzden çok çalışacağız, çok koşacağız, durmadan yola devam edeceğiz. Ben İl başkanı olsam da olmasam da ilk günkü gibi bundan sonra da sizlere yoldaş olmaya, bu yolda sizlere kardeş olmaya ,bu yolda sizlerden bir adım bile uzaklaşmamaya devam edeceğim. Allah Muğla'mız için hayırlı olanı versin."

Göçer açıklamasında ayrıca, il başkanlığının özel kalemden yönetilmeyeceğini, asla il başkanlığında makamın kapısı olmayacağını, belirterek, "Sayın Cumhurbaşkanımızın söylemlerinde ki gibi mazlumun sesi mağdurların eli, kolu, dili olmaya gayret göstereceğim" dedi.

 

 

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft