Denizlili İşadamı Tomay Şirketler Grubunun Yönetim Kurulu Başkanı Sezer Tomay, Tomay Oto Center'in ikinci şubesini Yatağan'da görkemli bir açılışla gerçekleştirdi.

Denizlili İşadamı Tomay Şirketler Grubunun Yönetim Kurulu Başkanı Sezer Tomay, Tomay Oto Center'in ikinci şubesini Yatağan'da görkemli bir açılışla gerçekleştirdi.
Eklenme : 20.7.2020 13:54:00
Görüntülenme: 2090

Denizlili İşadamı Tomay Şirketler Grubunun Yönetim Kurulu Başkanı Sezer Tomay, Tomay Oto Center'in ikinci şubesini Yatağan'da görkemli bir açılışla gerçekleştirdi. Açılışa çok sayıda üst düzey bürokrat, protokol mensubu ve vatandaşlar katıldı.

Hüseyin Kocabıyık

Tomay Oto Center açılışına, Beyağaç Kaymakamı Muhammet Özyüksel, Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz,  Beyağaç Belediye Başkanı Mustafa Akçay, Kale Belediye Başkanı Mehmet Salih Sağınç, Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, Yatağan Emniyet Müdürü Yılmaz Lima, siyasi partilerin temsilcileri ve davetliler katıldı.

Açılışta konuşan Tomay Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sezer Tomay, "Gelen talep üzerine Kale'den sonra Yatağan'da da şube açmaktan son derece mutluyuz. Kalitenin güvenin adresiyiz. İşletmenin hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz ise Tomay Oto Center'ın Denizli'den sonra Yatağan'a da bu güzel iş yerini açmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek iş yerinin herkese hayırlı olmasını diledi.

Pop müzik sanatçısı Murat Başaran'ın da sahne aldığı ve birbirinden güzel eserlerini seslendirdiği açılışta saygı duruşu yapıldı, İstiklal Marşı okundu, dualar edildi. Açılış boyunca görevliler konuklara ikramlarda bulunurken Sezer Tomay da konuklarla yakından ilgilendi.YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu
Powered by BilgiSoft