Başkan Toksöz'ün testi negatif çıktı

Başkan Toksöz'ün testi negatif çıktı
Eklenme : 20.10.2020 21:58:00
Görüntülenme: 2526

Geçtiğimiz hafta içinde Covid testi pozitif çıkan bir kişinin Yatağan Belediyesi tarafından gerçekleştirilen toplantıya katılması nedeni ile karantina altına alınan Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz'ün Covid 19 testi negatif çıktı. Covid 19 testinin negatif çıktığını sosyal medya hesabından duyuran başkan Mustafa Toksöz, tedbir kapsamında 14günlük karantinasının devam ettiğini açıkladı.

Başkan Toksöz, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Sevgili Yatağanlılar, kıymetli hemşerilerim geçtiğimiz günlerde gerçekleşen bir toplantımızın ardından şahsımla birlikte, mesai arkadaşlarım, esnaf odası başkanımız ve bir çok esnaf arkadaşımız tedbir amaçlı, izole olarak karantinaya alınmıştı. Önceki gün ve bugün yapılan Covid19 test sonuçlarımızın negatif çıkması sonucunda hepimiz rahat bir nefes aldık.

Bu vesile ile tüm hemşerilerimize geçmiş olsun diyor, 14 günlük karantina sürecimizin evlerimizde devam edeceğini bildirerek, bu süreçte göstermiş oldukları özverili çalışmaları nedeniyle tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Lütfen hep birlikte Maske, Mesafe ve Temizlik kurallarına uyalım, kazanan biz olalım."

Bu arada toplantıya katıldıkları gerekçesiyle karantina alınan diğer kişilerinde yapılan testlerinin negatif çıktığı öğrenildi.


YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu
Powered by BilgiSoft