Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

GÖLGE ADAM
Hüseyin Kocabıyık ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

Başkan Demir dil tatlılığı ile ilçesinin çehresini değiştirdi

Eklenme : 20.01.2022 00:00:00
Görüntülenme: 463

Sevgili okurlarım,  Kavaklıdere'nin Ak Partili Belediye Başkanı Mehmet Demir, genç ve dinamikliğinin haricinde iktidar patisinden olması ilçeye birçok yatırımlar yapmasına neden oldu.  Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, ilçesindeki başarılı çalışmalarından dolayı, vatandaşların sevgi odağı haline geldi.

Sevgili okurlarım, Başkan Mehmet Demir, sık sık Ankara'ya giderek değişik bakanlıklarda ilçesi adına istediklerini alarak ilçesinin güzelleşmesine neden olduğu söyleniyor. En önemli başarılı hizmetlerden biriside ilçesinin doğalgazın gelmesinin mümkün olmamasına rağmen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Muğla ziyaretinde kendisinden söz alıp doğalgazın Kavaklıdere'ye gelmesini sağlayan başarılı bir belediye başkanı olduğu alenen görülebiliyor.

Sevgili okurlarım, vatandaşların anlattığına göre, sayın Demir ilçenin daha güzelleşmesi için mahallelerinde birçok yatırım yapıp göz dolduran bir belediye başkanıdır.

Sevgili okurlarım, Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, kendisi AK Partili olmasına rağmen tarafsız duruşu ile birçok sol görüşlü vatandaşlarla da diyalog içinde olduğu dile getiriliyor. Her kesim ile barışık olan Demir, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün'le de bir diyalog içinde olması ilçesine Büyükşehir Belediyesinden büyük yatırımlarda yaptırttığı dile getiriliyor. Biz ne söyleyelim elbette bazı belediye başkanları çalışkan olabilir ama Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir gibi olacağını tahmin etmiyorum. Çünkü sayın Demir'de samimi bir hava, iş bitiriciliği olduğu gibi, seçmenine karşı sevgi ve saygıyı elden bırakmıyor. Bizden söylemesi sevgili okurlarım.

 

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft