4 günden bu yana kendisinden haber alınamayan Pınar Gültekin, için jandarma ve polis ekipleri teyakkuza geçti.

4 günden bu yana kendisinden haber alınamayan Pınar Gültekin, için jandarma ve polis ekipleri teyakkuza geçti.
Eklenme : 20.7.2020 16:05:00
Görüntülenme: 2456

Muğla'nın Ula İlçesi'ne bağlı Akyaka Mahallesi'nde yaşayan ve 4 günden bu yana kendisinden haber alınamayan Pınar Gültekin, için jandarma ve polis ekipleri teyakkuza geçti.    

Genç kızın bulunması amacıyla jandarma ve polis ekipleri ortak çalışma başlatırken, yapılan tüm çalışmalara rağmen genç kızın izine bir türlü ulaşılamadı.  

Son olarak Menteşe'de görüldü

Pınar Gültekin'in Perşembe günü kardeşi Sibel Gültekin ile görüştükten sonra bir daha telefonlara cevap vermediği öğrenildi. 4 günden bu yana telefonu kapalı olan genç kız, Menteşe İlçesi'nde bulunan Rüya AVM'de görüldü.  Rüya AVM civarında bulunan güvenlik kameralarında yalnız dolaşılırken görülen genç kızdan Perşembe gününden bu yana haber alınamadı.

Güvenlik güçlerinden ortak çalışma

Ailesinin kayıp ihbarında bulunmasının ardından Muğla Jandarma Komutanlığı ve Muğla Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri genç kızın bulunması amacıyla ortak çalışma başlattı. Menteşe İlçesi'nde Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri genç kızın en son görüldüğü bölgedeki güvenlik kamera görüntülerini jandarma ile birlikte inceleme altına alırken, Pınar Gültekin'in yakın arkadaşlarının da ifadesine başvurdu. Emniyet güçleri genç kızın arkadaşlarının ifadeleri doğrultusunda Pınar Gültekin'in bulunması için çalışmalarına devam ediyor.

Genç kızın ailesi Muğla'da  

Gültekin ailesi ise jandarmaya yaptıkları kayıp ihbarının ardından İstanbul'dan Muğla'ya geldikleri öğrenildi. Akyaka'da bulunan genç kızın ailesi polis ve jandarmanın başlattığı çalışmalardan gelecek haberleri umutla bekliyor.  

 

 

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu
Powered by BilgiSoft